Teledysk do piosenki "Nie kocham" LINK

"Może to opowieść jednej kobiety. A może czterech. Może uciekają od czegoś, a może za czymś biegną. To co ich łączy to wspólny mianownik: nie kocham. Może właśnie usłyszały te słowa, a może przed chwilą je wykrzyczały. Nie wiem. Nie wiem o nich nic na pewno."

„Na albumie Ach! znajdują się cztery kompozycje Barbary Wrońskiej. Do trzech z nich Basia napisała również teksty. „Nie kocham” jest jedną z nich.
Powiem zwięźle. Karierę „Nie kocham” można streścić jednym zdaniem: od niechcianej piosenki do singla! Brzmi niemal jak: od pucybuta do milionera. Normalnie American Dream!”

"Ach!"
Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił.
Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T.S.Eliota "Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień" pisał poeta w "Ziemi Jałowej".
To prawda. Niezłe też bywają te poprzedzające kwiecień... Ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna.

"Ach!", bo taki jest tytuł nowego albumu, opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy.
I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem.
Że wciąż mamy kogo kochać.
wydawca - Warner Music Poland
premiera - 16 marca 2018
premiera koncertowa - 20 marca 2018 PPA
opieka artystyczna - Cezary Studniak
obrazy - Paulina Korbaczyńska
wizualizacje - Hero Team
stylizacja - Vasina Studio
grafika - Mariusz Mrotek

Aktualności: